7/24 Destek:+90 533 258 22 23

Hakkımda

 

Bülent Ercan

 

Merhaba,

Bir sahil kasabasında yaşama hayalimi Bodrum'a yerleşerek gerçekleştirdim. Kendime ait BE Gayrimenkul Danışmanlık Şirketi olarak çalışmalarıma devam ediyorum.

Ev arayışınızı birlikte yaptığımız süre boyunca dürüstlük çerçevesinde; ihtiyaçlarınız ve isteklerinize odaklanarak çalışacağımdan emin olabilirsiniz. Gayrimenkul danışmanınız olarak, tecrübeme, sektör bilgime ve bu işteki geçmiş başarılarıma güvenebilirsiniz. Evinizin seçiminden, taşınmanıza kadar tüm süreç boyunca yanınızda olarak, tüm ihtiyaçlarınıza destek vermek için buradayım.

Bölgemdeki fırsatları yakından takip ediyorum.

Hayalinizdeki evi bulmak için beni bugün arayın!

Saygılarımla,

Bülent Ercan

 

Neden Ben?

Müşteri Memnuniyeti

Yeni evinizi bulmanızdaki ilk adım; istek ve ihtiyaçlarınızı doğru anlayan, sizi dinleyen, güvenilir bir profesyonelden destek almanızdır.Benim için müşterilerimin memnuniyeti çok önemli.

Doğru Analiz

Hayalinizdeki ev nasıl olmalı? Evinizi ararken, farklı bir çok kriteri göz önünde bulunduruyor olabilirsiniz. Ancak, ilk düşünmeniz gereken evinizin ihtiyaç ve beklentilerinizi karşılamasıdır. Beklentilerinizi karşılayan potansiyel gayrimenkulleri bulmak ve kararınızı verirken merak ettiğiniz tüm sorulara yanıt vermek için buradayım.

Güven

Ev arayışınızı birlikte yaptığımız süre boyunca dürüstlük çerçevesinde; ihtiyaçlarınız ve isteklerinize odaklanarak çalışacağımdan emin olabilirsiniz.Gayrimenkul danışmanınız olarak, tecrübeme, sektör bilgime ve bu işteki geçmiş başarılarıma güvenebilirsiniz. Evinizin seçiminden, taşınmanıza kadar tüm süreç boyunca yanınızda olarak, tüm ihtiyaçlarınıza destek vermek için buradayım.

WhatsApp chat